Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sos nagyon fontos külföldi...

Sos nagyon fontos külföldi utazás előtt vagyok. Szőke hajfesték ami befogja az enyhe vörös szint? SOS nagyon sürgős!

Figyelt kérdés
Sötét szőke hajam befestettem ragyogó szőkével nagyon jó lett csak előjött az enyhe vörös és ezt szeretném eltüntetni. Valami jó tanács?

#hajfestés #szőke haj #vörösből szőkét
2014. ápr. 27. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mikor festetted? Befestheted/szőkítheted még addig? Mennyire vörös?
2014. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Múlthéten festettem nem annyira vészes csak azért zavar, máj. 5-én utazom és addigra el akarnám tüntetni csak azt nem tudom ha ráfestem a (Syoss Oleo Intense ezt használom) a ragyogó szőkét be foglya e fogni? vagy inkább fessem sötét szőkével és után fessek rá világosat?
2014. ápr. 27. 13:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz képest legalább 2 hét teljen el a festések között. A kérdés, hogy a festéked világosít-e, vagy csak fed, na meg hogy te világosítani szeretnéd-e, vagy csak fedni. Mi volt az előző hajszíned, az természetes vagy festett volt, milyen most (vöröses szőkés??) és ebből milyen színt szeretnél (világos szőkét??).
2014. ápr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utána kerestem a festéknek is, várom a válaszod :)
2014. ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Festett a sötét szőke is előtte vörös voltam de szívatva volt ami eltüntette teljesen a vöröst. világosítani szeretném, nem értem hogy hogy jött elő a vörös mikor szívatáskor eltűnt.
2014. ápr. 27. 14:17
 6/11 A kérdező kommentje:
szőke a hajam pont jó tetszik de a hajam felétől olyan enyhén vöröses beütésű
2014. ápr. 27. 14:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha szivatáskor eltűnt, én sem értem... próbálj meg talán egy hamvas szőkét mert ez nem az, inkább világos aranyszőke (legalább is nem hamvas, és a képen is kicsit bézses-aranyos). Esetleg próbálj meg egy hamvasító sampont, hátha tompít a vörösességen.
2014. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
szőkét szeretnék (syoss ragyogó szőke)
2014. ápr. 27. 14:23
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat megírom hogy milyen lett
2014. ápr. 27. 14:23
 10/11 anonim ***** válasza:

A Syoss nem egy jó minőségű festék, és a színei sem olyanok amit ígér, színkód alapján sem lehet tudni milyen szín is ez igazából, szóval nagyon rosszul választottad ki.

Fodrászkellékesből kéne hamvas szőkét venned, erősebb oxival, az eltüntetné a vörösséget szépen.

2014. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!