Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma reggelre egy csomó pati...

Ma reggelre egy csomó pati kijött rajtam, mivel tudnám leghamarabb eltűntetni?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne,mert kedden randim lesz és azért így mégsem jelenthetek meg:)

Előre is köszi a segítséget


2008. júl. 27. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj élesztőpakolást. Egy kis darabka élesztőt keverj el nagyonpici tejjel és vidd fel a pattis helyekre.Hagyd, hogy rászáradjon, aztán mosd le. Ehetsz is belőle, úgy még hatásosabb. Ne egyél sajtot meg zsíros, nehéz ételeket keddig. Igyál nagyonsok vizet és ápold a bőröd. Minden reggel és este tisztítsd meg alaposan.
2008. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,élesztős pakolást használtam eddig,de az egész arcomra. Ezt ha patira kenem lehet minden nap kenni?? inni iszom eleget,de lehet nekem ilyen rossz a bőröm, minden apró változást így reagál le:(

De köszönöm szépen a jó tanácsot!

2008. júl. 27. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!