Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztés szempontjából a...

Hajnövesztés szempontjából a ricinusolaj vagy a panthenol spray a hatékonyabb?

Figyelt kérdés

Írjátok le a véleményeteket, főleg azok akik már mindkettőt probálták!

Előre is köszönöm szépen:)



2014. ápr. 26. 13:05
 1/3 Ramcsiii ***** válasza:
Hát én nem használom mind2öt egyszerre,mert már tulzás annyi mindent rakni a hajra,de nekem bejött a ricinusolaj,azért ugyvettem észre hogy gyorsabban nött töle,és kókuszolajat is használok..
2014. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olajat nem szabad a fejbőrre kenni, mert eltömíti a pórusokat és akkor nem tud normálisan működni a hajhagyma sem. A panthenol spray puhává teszi a hajat, jó dolog, de hajnövekedést egyik sem gyorsítja.
2014. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olajat csak akkor nem szabad a hajra tenni, ha korpás vagy. Viszont nagyon alaposan ki kell mosni! Nekem a ricinus segített, Panthenolról nem tudtam, hogy hajra is lehet
2014. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!