Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok, egy ilyen frizura...

Fodrászok, egy ilyen frizura fodrásznál, vidéken mennyibe kerülhet? Illetve otthon hogy tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 24. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
habár én nem vagyok fodrász, de szerintem meg tudod otthon csinálni, ha van hajsütőd. Ahol a képen látod ott begöndöríted, valahogy odacsatolod esetleg hullámcsattal és teszel bele díszeket. Nem bonyolult, ha jobban megfigyeled. Használj hajfényt is utána.
2014. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tényleg nem bonyolúlt és van is hajsütőm és ilyen esetekre vettem hajlakkot is, csak eddig akár hányszor besütöttem a hajamat mindig kiment belőle a göndörség 1-2órán belül, igaz derékig érő hajam van és elég vastag szálú is. két héten belül lesz a polgári mini esküvőm és ilyesmi hajat szeretnék. esetleg nagyon nagyon jó hajlakkot tud valaki ajánlani? köszi. üdv.
2014. ápr. 24. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha a te esküvőd lesz akkor érdemesebb lenne fodrászhoz menni. Ha csak valamilyen alkalomra csinálnád akkor otthon is meglehet, de ha már esküvőd (akármekkora is) legyen igényesebb.

Amúgy szerintem nem lehet túl drága, néhány ezerből kijön. Előző voltam.

2014. ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen saját esküvő :) utána érdeklődök a környéken...köszi
2014. ápr. 24. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!