Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül egy lézeres...

Mennyibe kerül egy lézeres hajhosszabbítás?

Figyelt kérdés
a lézeres hajhosszabbítás ugye az, ami a hajvéghez van illesztve, és oylan mint ha eredeti lenne hajam lenne, és nem látszik az illesztés...?
2008. júl. 26. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy mennyibe kerül, de szerintem azt nem lézerrel csinálják, mivel a lézer éget és vág, de hajat nem hosszabbít.
2008. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ilyen nem létezik!szerintem Te a digitális hajhosszabításra gondolsz...ilyet még sajnos nem találtak ki hogy a hajvéghez illesztik.én is szoktam felrakni hajat,az ár függ a haj minőségtől (európai,ázsiai,indiai) és a felrakandó haj hosszától,és a mennyiségétől,hogy keratinnal,vagy más anyaggal van feltéve.de ez a módszer a leg "láthatatlanabb".
2008. júl. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem teljesen a haj végéhez, hanem inkább a tövéhez illesztik. Amúgy 40-45centimétert 130.000-180.000 között csinálják. Szerintem ez annyira nem éri meg ezért próbáld ki inkább a Csattos póthajat amit bármikor betehetsz és kivehetsz.(az mosható, vasalható, göndötíthető stb.) Amúgy még annyi van a lézeres hajjal kapcsolatban, hogy nő a Hajad és időközönként le kell szedetni és újra visszarakatni ami szintén plusz pénzbe kerül.

Remélem tudtam segíteni:)

2011. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!