Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki próbálta már a KJMN...

Valaki próbálta már a KJMN hajfestéket?

Figyelt kérdés

0.22-est szeretném ki próbálni de kicsit tartok tőle.

nektek milyen tapasztalatotok van?


2014. ápr. 22. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A 0.22-es csak mixton, vagyis ezt önmagába nem lehet vagy nem szokták felkenni ezt keverni kell valamelyik színnel.

Én használtam kjmn festéket de nagyon hullott tőle a hajam. Alfaparfra vàltottam, jóval drágabb de a hajam nem hullik és gyönyörű tőle.

2014. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszer a szőke hajam egy részét festettem be 0.22-vel, na most a színskála alapján ugye lila, de ez jóval sötétebb lett, majdnem fekete, amikor kikopott meg szürkés volt, nem lila. És teljesen nem kopott ki sose, le kellett szívatnom... Én nem ajánlom. Ha lilát akarsz vegyél inkább Directions hajszínezőt, sokkal jobb.

Amúgy a többi KJMN hajfestékkel semmi bajom, használtam már belőle szőkéket, vöröseket, szép, tartós színük volt, semmi baj nem volt velük. De a mixtonokat magába ne használd szerintem.

2014. ápr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A Directions színező nem kopik ki túl hamar?
2014. ápr. 24. 23:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!