Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hővédőt használtok...

Milyen hővédőt használtok hajvasalóhoz? Használ? Bővebben a kiegészítésben.

Figyelt kérdés
Nem töredezett 3 hónapja a hajam. Szép volt, meg minden. Kaptam hajvasalót, (Braun Precisionliner)és pár tincs nagyon durván el kezdett töredezni és kifakulni. Az a fura, hogy nem minden hajam, csak főleg elöl és a legfelső réteg. (lépcsős a hajam). A vasalót alacsony hőfokon és hetente kb 2x. Használok rá Gliss cure-t, hővédőt, szilikonos hajápolót...
2009. dec. 22. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Tony & Guy hővédő spray (igaz, nem olcsó, de tökéletes)

L'oreal Hot Liss hővédő balzsam

én mindkettőt használom, minden nap vasalom a hajam és egyáltalán nem töredezik, hanem szép fényes és egészséges.

2009. dec. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Wella havédőt használok már kb. 3 hónapja és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem olcsó, de megéri az árát és sokáig kitart. Amúgy az én hajam egyáltalán nem töredezett egészen addig, amíg lépcsőzetesre nem lett vágva (ezzel együtt ki is ritkították)... Ugyanaz volt aproblémám mint neked, hogy nem az egész hajam töredezett, hanem össze-vissza, pl. a jobb oldalamon a fülemnél az egyik ilyen rövidebb rész, hát iszonyatos volt, mert ha simán a vége tört volna, akkor azt le lehet vágni, na de így?! A fodrász azt mondta, van akinek nem bírja a haja ezt a vágási technikát. Ebben lehet valami, mert egy időben egészen fehér-szőke volt a hajam és egyáltalán nem tört, pedig 2 hetente festették. Akkor még nem volt lépcsőzetes a hajam.
2009. dec. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Nekem addig tört nagyon a hajam, míg augusztusban le nem vágattam lépcsőzetesre. Azóta nagyon szép lett, nem vasaltam, és rengeteg kenceficét kentem rá. És most, hogy vasalom, kb 5 vasalás után nagyon csúnya. Közben utána néztem a Toni and Guy cuccoknak. Tényleg borsos az áruk, de úgy vagyok már vele, hogy ha tényleg olyan hatásos, megéri.

2009. dec. 23. 08:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!