Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a bőrömmel? Olyan...

Mit tegyek a bőrömmel? Olyan vagyok, mint egy kínai, tiszta sárga:S

Figyelt kérdés

Állitolag valami májproblémáim vannak, orvosnál még nem voltunk, de nekem NORMÁLIS bőrszín kell, vagy esetleg világosabb, mert barna se akarok lenni, mint egy cigány! nem az én világom a barna bőr!

Kérlek segitsetek elöre is megköszönöm:D


2009. dec. 21. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvosnal meg nem voltal??Akkor marad a halal elobb utobb.
2009. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Iráény a doki, valszeg téleg májproblémád van. Ha az elmúlik, normális lesz a bőröd színe is
2009. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nézd meg a szemedet. ha az sárga akkor 100% h májprobléma. ha nem akkor nemfeltétlen májprobléma. lehet kínai vagy :D
2009. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a Földön minden 4. ember kínai, öcsém is.


Amúgy tényleg lehet hogy valami bajod van.... és a következő színek: hullafehér, majd szürke aztán barnásfekete :D


menj orvoshoz.

2009. dec. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem zöld szem KELL. És 38as láb. :)
2009. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolónak üzenem, hogy a szemszín és a lábméret egyáltalán nem sorolhato egy kategoriába a bőrszínnel, ugyanis a bőrszinen lehet változtatni akár étrenddel akár nemtudommmivel, épp ezért tettem fel a kérdést, hogy hátha tudnak segíteni, mert a sárga bőr nem átlagos egy FEHÉR embernél.és zavaró, hogy mindenki észreveszi.orvoshoz megprobálok eljutni, de a suli végett ez nemolyan egyszerű.
2009. dec. 21. 21:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne csak megpróbálj, drága, az nem segít. Nekem az egészségem fontosabb lenne mint a suli. De te tudod. 2méterrel a föld alatt valszeg sokra gosz menni érettségivel/diplomával.
2009. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
elmész egyik nap orvoshoz suli helyett.Majd ha kiderül ,hogy baj van, akkor fogsz észbekapni.Egy napot bőven hiányotzhatsz
2009. dec. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!