Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszínezés festék nélkül?

Hajszínezés festék nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok.14 éves vagyok és régen aranyszőkés hajam volt,mára már csak sötétszőke.Anyukám megengedte hogy színezhetem a hajam (de a hsz. krétát,a pasztellszíneket és festéket nem engedi).

Hallottam a hajszínező samponról meg a hennás megoldásról is.Mit csináljak,ha nem akarom,hogy az egész hajam más színű legyen és hogy ne öleljen fel a hajam ,más színűsége‘ sok időt?(hogy ha nem tetszik a szín kijöjjön a hajból)Milyen szín passzolna az eredeti hajszínemhez?És milyen hajszínezőt használjak?


Minden normális válaszolónak megy a zöld kéz.:)



2014. ápr. 12. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok, amiket nem tudok értelmezni a kérdésben, de... Vannak bemosók, 1 hajmosásra elegendő anyag van benne, én például kipróbáltam a Joannat, amit nem ajánlok és a Palettet, ami már jobb. Konkrétan hajat mosni kell vele, rajtahagyni x percig és utána lemosni, így nem igazán tudom, hogy akarod kivitelezni a "nem az egész hajamra" dolgot. Leginkább fodrászkellékesnél kaphatsz ilyet, de néha látni Tescoban is, stb. Ha világosabbra akarod festeni, ezzel nem nagyon fog menni, mert semmi olyan anyag nincs benne, ami kivilágosítaná a hajad, ha pedig sötétebbre fested nem fog tökéletesen kijönni, hiába írják rá azt, hogy 8 mosásig tart, pláne ha valami olyan választasz aminek nagyon elüt a fénye a rendes hajszínedtől, pl vörös vagy fekete.

Ha világosabb szőkét szeretnél, akkor inkább a L'Oreal Casting Creme Glosst ajánlom, ami több ideig kitart, de a világosabb szín lassan kikopik és lehet vele pár árnyalatot világosítani vele, de a szőkénél mindig megvan a kockázata, hogy sárgás lesz a végeredmény.

2014. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha jól értem világosítani akarod a hajad, az csak festékkel lehetséges, semmi mással.
2014. ápr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!