Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S! Nagy baj! Nagyon...

S. O. S! Nagy baj! Nagyon korpásodik a hajam. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje szenvedek a korpától.Vettem már mindenféle korpásodás elleni sampont a legdrágább fajtákból is de nem használt. Legutóbb a gyógyszertárból vettem Derergens sulfuratum fono VII. parma-t. (ez a neve) Úgy tűnt hogy beválik de kb 2 hétig volt hatása. Most ugyanolyan mint volt. Nagy szemű pikkely méretű nagyon durván látszik. Már nem tudok mit csinálni vele mert mikor megmosom a hajam és megszárítom( nem mindig szárítom) Már akkor lehet látni. És már k...ra elegem van belőle. Kérlek mondjatok valami megoldást rá. Ja és iszonyatosan hullik a hajam. Mikor megmosom akkor egy nagycsomót összeszedek meg nahát fésülködésnél dupla annyit. Nem nagy a hajam válig ér.És nem tudom van e köze hozzá de nagyon száraz a bőröm, pedig baba testápolót használok. Légyszi mondatok valamit mert nem tudok mit csinálni.

Köszönöm


2014. ápr. 12. 14:00
 1/7 anonim válasza:
Körmöddel mosod a hajad? Mert az csak ront a helyzeten, mert felsérti a fejbőrt a köröm és ezáltal elkezd korpásodni. Aki pedig már korpás az ezzel csak ront a helyzeten. Ujjbegyeddel mosd a hajad, semmiképp se körömmel vakarászd!
2014. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szóda bikarbónával maszirozd be a fejbőröd hajmosás elött.Ha semmi nem használ akkor egy bőr orvoshoz kellene fordulnod
2014. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Újbeggyel mosom. Szódabikarbónát kibróbálom.
2014. ápr. 12. 14:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Zsírosodik is a hajad? Vegyél korpásodás elleni sampont, de ne a drogériásokat, azok max. pár hétig jók. Próbáld ki a Vichy-t vagy a La roche posay-t. Drágák, de megérik.
2014. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj bőrgyógyászhoz.
2014. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász, esetleg Selsun Blue kénsampon (kicsit büdi, de amúgy hatásos korpa és zsírosodás ellen is - legalábbis nálam az volt),gyógyszertárban lehet kapni (nem mindegyikben) - sajnos elég borsos az ára.
2014. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hasonló problémára nekem a Seborin hajszesz vált be, Rossmannban vettem.
2014. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!