Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kéne egy cucc hajegyenesítésre...

Kéne egy cucc hajegyenesítésre, ami nem hajvasaló. Mit vegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sokat járok strandra(nagyonnagyon), most télen inkább uszodába. Az a baj hogy eszméletlen idiótán nézek ki hullámos hajjal, csak vasalva jó és miután a vízből kijövök behullámosodik. Ott is szeretnék jól kinézni. Valami samponra/krémre gondoltam. Nem baj ha enyhén hullámosodik utána mert tudom h szögegyeneset csak vasalóval tok csinálni, de akkoris túl hullámos most. Csak valamennyivel egyenesebb legyen. Ilyen krémre/sprére/samponra ilyesmire gondoltam. Hol tudok venni? mennyiért?


Nagyon köszönöm előre is a választ.


2009. dec. 20. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Nivea straight and easy


Bár nem tudom jó-e de végig kéne próbálni a Te hajadnak mi a jó, mert van akinek bejön egy termék és másnak ugyanaz nem használ, már van több ilyen hajegyenesítő sampon/balzsam stb tesztelni kéne Neked melyik az ami leginkább hat. :)

2009. dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nivea Straight & Easy sampon és balzsam 795 Ft, a hajegyenesítő krém 1120 Ft.

2009. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, áldom a nevetek! nekem közepesen hullámos barna és olyan közepesen erős/vastag szálú, viszont nagyon dús hajam van. 3éve vasalom és szerencsés vagyok, egyáltalán nem törik, és gyönyörű egészségesen néz ki. pedig úgy 200fokosra van beállítva a vasalóm szóval nekem kb ilyen hajtipusom van. Azért írtam mert mondta az egyik válaszoló hogy függ a hajtipustól :)

Ha ilyenre kondkétan van vmi akkor azt kéne megtudni :D

2009. dec. 20. 19:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Nem erre gondoltam, de lehet ennek is van köze hozzá :) Én konkrétan arra, hogy valaki használ egy arcrémet azt mondja Neki nagyon bejött, nem szárad ki tőle az arca más valakinek meg ugyanaz kiszárítja a bőrét.. így értettem :)
2009. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ja oks fáradt voltam :D

köszi:)))

2009. dec. 21. 10:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Én most vettem ilyen Nivea Straight & Easyt....kíváncsi vagyok használ-e!?:D

Ha esetleg te vettél végül ilyet, neked bevált???

2010. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be...:S Megmostam..és ennek ellenére is muszáj volt vasalnom rajta....:S :(
2010. jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!