Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hegeket el lehet valahogy...

Hegeket el lehet valahogy tüntetni?

Figyelt kérdés

Seb utána heg a hasamon kb 1-2 centi, be van barnásodva kb. 2 éves nagyon látszik és jó lenne valahogy eltüntetni.


Olyan, mint ha anyajegy lenne, pedig csak a seb barnásodott be és valami krém vagy valami amivel el lehet tüntetni?


2014. ápr. 10. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem,folyamatosan fog halványulni.
2014. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lézeres vagy valami kenőcs?


Nem halványodik.

2014. ápr. 10. 14:41
 3/4 anonim válasza:

Nekem most távolítottak el anyajegyeket, varratszedés után az orvos a Contractubex nevű krémet javasolta hegek halványítására,eltüntetésére.

Valamint egy Mepiform hegkezelő szilikontapaszt, ami szintén nagyon jó a vélemények szerint.

Ezek a dolgok elég drágák, mint mindenféle bőrgyógyászati készítmény.

És az is lehet, hogy amit épp választ az ember pont nem fog neki használni.

Ha van pénzed ne sajnáld rá.

Én nem vettem meg egyiket sem, mert nekem nagyon jól gyógyulnak a sebeim, már több apróbb műtétem volt, pl. az arcomon is és szinte teljesen eltűntek.

Remélem tudtam segíteni.

2014. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Eszembe jutott még egy termék állítólag Nobel-díjas.

A neve Culevit.Krém formájában is kapható.

2014. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!