Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Fekete hajam hogy...

Segítség! Fekete hajam hogy tudnám megcsinálni hogy barnásabb legyen?

Figyelt kérdés
festett fekete vagyok már 1,5 éve szeretnék sötétbarnát, de nem tudom hogyan, nem akarom kiszőkíteni, próbáltam már c-vitamin porral kiszedni belőle de nem sikerül:/ pedig hallottam hogy sok embernek bevált és úgy csináltam ahogy mondták, esetleg valami ötlet ? tapasztalat ?

2014. ápr. 6. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:

2500 mg c-vitaminpor kevés samponba keverve? Így próbáltad? Ezt többször meg kell ismételni mert egyszerre csak keveset koptat a festékből. Én pl 2 hétig minden nap feltettem 1 órára, így kijött a festék nagy része. A hajamnak semmit nem ártott.

Ezen kívül még a hajradírok vannak, amik kíméletesek. Csak ne Lorealt vegyél, mert az igazából szőkítőpor hajradír néven. Helyette Colour B4, Nirvel, stb. Fodrászkellékesben biztos akad valami jó.

2014. ápr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!