Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy ápoljam az arcbőröm...

Hogy ápoljam az arcbőröm reggelente?

Figyelt kérdés
Én minden reggel lealapozom az arcom. Nem sminkelem magam. Az az igazság hogy reggelente csak vízzel mosom meg az arcom. Az arcom elég pattanásos ezér is használok BB matt krémet hogy ezeket elfedjem. De nem tudom hogy elég e reggelente csak vizzel megmosnom az arcom. Esetleg használjak tonikot? Mi ajánlotok?

2014. márc. 30. 18:50
 1/3 anonim válasza:
Mosd meg minden reggel pattanásos bőrre való lemosóval, találsz bármelyik boltban olcsóbbtól a drágábbakig. Az én kedvencem a bőrradírozó szemcsés Garnier, kevesebb lett a pattanásom, és nagyon finom illata van. Miután lemostad az arcod, töröld szárazra, és kend be 24 órás hidratáló krémmel. Általában az ilyen krémek nem zsírosak, könnyen beszívódnak, és táplálják a bőrödet. Erre mehet a kevés alapozó, a feltűnő pattanásokra pedig egy kis korrektor. Fontos, hogy amikor hazaérsz a suliból, minél hamarabb mosd le az alapozót is az arcodról (jó a reggeli arclemosó). Így délután szabadon lélegezhet a bőröd, kipiheni magát, nem tesz jót neki, hogyha mindig be van alapozózva és krémezve. Este fürdés után használhatsz tonikot, az is sokat tud segíteni!
2014. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. márc. 30. 21:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Arctej,tonik mindenképpen kell,mert éjszaka a salakanyagok a bőrre ürülnek és azt a víz nem oldja.
2014. márc. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!