Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Árt a hajamnak, ha minden...

Árt a hajamnak, ha minden hajmosásnál teszek rá pakolást?

Figyelt kérdés
Valami olyasmit olvastam egyszer,hogy a pakolásoktól nem tud lélegezni a haj... Pedig olyan jó állagú hajam tőle! Végülis a mindenkori balzsamhasználatot váltottam fel erre.
2009. dec. 18. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is pakolásozok minden hajmosásnál, nem árt semmit. Viszont, hacsak nem extrém száraz a hajad, a tövedet inkább hagyd ki, mert gyorsabban zsírosodik. És alaposan öblítsd ki, különben elnehezíti.
2009. dec. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minden hajmosásnál pakolásozom,tehát tudom. De amiket leírtál a legalapvetőbb dolgok, még egy sima hajbalzsamnál is:S de azért köszi,hogy megosztottad,hogy te is pakolásozol minden alkalommal és te sem vettél észre negatív hatást.:)
2009. dec. 19. 13:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

Én ugyanezt csinálom már jó ideje.

Sampon aztán pakolás min. egy fél órára. Balzsamot nem használok.

Minden hajmosásnál használok pakolást a fejemre és az egész hajamra egészen a végekig. Nem zsíros tőle a hajam, sőt úgy veszem észre beállította. EGyébként azért is zsírosodhat a haj mert vízhiányos. Így a pakolás hidratálja és visszavesz kicsit a faggyútermelésből.


Én is arra gondolok, hogy a balzsam is ugyanúgy elnehezítheti, bár attól függ mennyire koncentrált.


Mindenesetre csak pozitív hatást tudok mondani erről a hajpakolásos dologról, bár heti 2-3nál többször én nem mosok hajat, minden nap szerintem sok lenne a pakolás. Akkor jobban higítsd vízzel, ha minden nap mosol hajat, vagy kétnaponta.


A lényeg, hogy rendesen ki kell öblíteni, főleg a fejbőrödnél kell langyos vízzel rendesen leöblíteni, akkor semmi probléma nem lehet.

2010. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!