Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ennyire aknés a bőröm...

Miért ennyire aknés a bőröm még mindig, ha mindent megteszek azért, hogy szebb legyen?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok, sportolok,egészségesen táplálkozom,nem kávézom,nem dohányzom, nem eszem gyorséttermekben, nem fogyasztok cukros élelmiszereket, fogamzásgátlót szedek (direkt erre a célra), rendszeresen ápolom a bőröm lemosókkal, hogy ne tömődjenek el a pórusok, kozmetikushoz járok és mégis tele vagyok csúnya aknékkal leginkább az állam 2 oldalán. Mitől lehet ez, van más is ilyen helyzetben?

Köszönöm előre is a hozzáaszólásokat!



2014. márc. 28. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
azokon a helyeken kifejezetten hormonzavarra utal, fel kellene keresned egy endokrinológust.
2014. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Így van, az hormonzavar jele, illetve a méh vagy petefészek megbetegedéseké.
2014. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olvass utana ennek a gyogyszernek: Tetralysal

Ha latsz hasonlosagot a problemad es a gyogyszer hatasa kozott akkor keress meg egy borgyogyaszt es irass fel 2x28 napos kurat

2014. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem az allergológus mondta, hogy minden mindennel összefügg, lehet olyan helyről indul a probléma, aminek semmi köze a bőrödhöz, de elég a szervezetben egy icipici borulás, és már oda is van az egyensúly.

A hormonszintet egy egyszerű vérvétellel nézik, elmész laborba egy beutalóval, még ingyen is van.

2014. márc. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen,hormonprobléma, ezért is kaptam rá ezt a speciális fogamzásgátlót, még csak 1 levelet szedtem be,de semmi változás, persze csodákat nem várok 3 hét alatt, de lassan 10 éve küzdök ezzel és kezd nagyon elegem lenni:(

Köszönöm a válaszokat és a segítséget!!

További szép napot Nektek!

2014. márc. 28. 14:12
 6/6 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász, sotret kúra és ennyi.
2014. márc. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!