Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell használni az...

Hogyan kell használni az arclemosó tejet?

Figyelt kérdés
Le kell mosni az arcról vagy nem? Kell utána tonikot vagy valami msát használni? Pattanásos mitesszeres bőrű vagyok.
2009. dec. 16. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
A kézfejemre teszek egy mogyorónyit, vagy kisebbet.Vattával viszem fel az arcra és nem kell lemosni. Pattanások, mitesszeres bőrre én használnék tonikot.
2009. dec. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

De igen, le kell mosni, azért ARCLEMOSÓ. És én kézzel szoktam felvinni, mert a vatta egy csomót felszív belőle.

Szerintem is használj tonikot, azt viszont tényleg nem kell lemosni.

Sőt, én a helyedben használnék bőrradírt is, mert az a miteszereket is eltávolítja.

2009. dec. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is kézzel viszem fel az arclemosó tejet:)Az ujjam begyére öntök belőle egy kis mennyiséget és úúúgy:)Kicsit bele kell masszírozni a bőrödbe, majd ezután le kell mosni:)szerintem a legjobb a Garnier arclemosó tej, van gyümölcsös, rózsás meg sokféle választékban:)
2009. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!