Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattánások. Megkeserítik az...

Pihécske kérdése:

Pattánások. Megkeserítik az életemet! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hát...egy átlagos lány vagyok és telenaz arcom pattanásokkal és mindig vörösek és láthatóak és avv...undorítóak !!Segítség mert nem tudok mit csinálni mert megnyúzom azokat az undorító kis izéket

2014. márc. 21. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:

fogadd el önmagad.


szerintem sokkal aranyosabb egy vöröslő kipattogott lány, mint egy olyan aki megpróbálja őket elalapozni vagy eltüntetni.


Nekem mindig fontos volt az, hogy "természetes" legyen a másik - amibe többek között ez se nagyon fér bele.


Elmúlik majd magától, mosakodj többször, azért hogy higienia meglegyen.


Ha úgy érzed belső problémád van, akkor meg fordulj orvoshoz. (pajzsmirigy is fő okozó lehet)

2014. márc. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
moss többször egy nap arcot vagy próbálj ki valami kencét.
2014. márc. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kókuszolaj, citromfűolaj, stb. Én a DM-ben vettem, de bárhol tudsz venni hasonló, növényi eredű olajat, direkt erre. Csökkenti a pattanásokat (nekem nagyon használ, alig van, barátnőmnek ajánlottam, azóta neki is szebb lett a bőre) és puhítja is. Mindenesetre ne piszkáld őket, attól csak vörösebb lesz.
2014. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szex, kozmetikus.
2014. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,és bejött a tippetek!Bizony már a pattanások az arcom felé se néznek!:33
2014. jún. 8. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!