Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segitsééég! Le fog kopni a...

Segitsééég! Le fog kopni a schauma hamvasito sampon?

Figyelt kérdés
feketéböl lett leszivatva a hajam fél éve, azota középszökére festjük, de mindig csak a leszivatott részt, a tövét sosem, ott a saját hajam van. nagyjából egyszinü, de a lenőtt rész mindig sárgásabb (feketéből szívatás következménye). volt hogy hamvas középszőkével festettem, akkor egy-két mosásig jó, aztán átüt megint szépen a sárgás-vöröses árnyalat. most próbáltam ki a schauma hamvas samponját, és a hajam tetejéből ami lenőtt az elmult fél évben borzalmat csinált!!!!! mintha kiszivta volna, sokkal világosabb.... megőrülök!!!!!
2014. márc. 21. 12:17
 1/5 A kérdező kommentje:
méghozzá az is sárgás lett... az aljával nem látom, hogy bármit csinált volna... azért növesztettem fél évig a hajam, nem festve a tetejét sosem, hogy végre a saját hajszinem legyen :((
2014. márc. 21. 12:22
 2/5 anonim ***** válasza:
ne használd a sampont, ilyen egyszerű. egy sampon nem tud lekopni. de amikor láttad, miért használtad tovább?
2014. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

fest be a hajad olyan szinűre ami közel az eredetihez így nem lesz annyira feltünő ha lenő a hajad.


szobatársam anno használta ezt a hamvasítót, akkor jöttek ezek divatba és tiszta kék volt tőle a haja mert nem mosta ki rendesen :d

2014. márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csak egy sampon, ami külsőleg színezi a világos hajat, tegyél rá c-vitaminos pakolást, kb 5 perc alatt leszedi róla és semmit nem árt.
2014. márc. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem használtam, csak egyszer. kb a fenekemig ér a hajam, és mint irtam, középszöke szinü a természetes, a leszivatott részt pedig hamvas középszökére festjük másfél havonta, de hamar átüt rajta ujra és ujra a (leszivatás miatti) sárgás - vöröses árnyalat (akinek már volt leszivatva a haja, az tudja miről beszélek). reméltem hogy ezen fog kicsit "tompitani" a sampon, ahogy a hamvas-középszöke hajfesték is szokott. arra nem gondoltam, hogy a saját hajam szinét is megmásitja
2014. márc. 23. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!