Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyengülni fog a szőr vastagság...

Gyengülni fog a szőr vastagsága? (LENT)

Figyelt kérdés
szörös volt a melelm és elekzdtem én okos borotválni-.-" és azota csak erösebbek a szálak:( ezellen mitlehet tenni? pont mint,,lent" :8 HA ELEKZDEM GYANTÁZNI AKK GYENGÜLHET A SZÁL ERÖSSÉGE?
2009. dec. 15. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány ?
2009. dec. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemtől függetlenül is ugyanaz a válasz szóval tök mindegy, hogy fiú e vagy lány :) Hát elvileg a gyanta gyengíti, de már mindenki mást mond :-S Bár ettől függetlenül szerintem valamennyire a gyanta akkor is gyengíti :)
2009. dec. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lány! a borotva azértse jo az intim részekhez legalábbis nálam mert utánna ilyn pattanásszerű izék lesznek rajt és kisebesedik és nyagon csunya:S
2009. dec. 15. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:

idővel (pár év) elkopnak a szálak és nem fog nőni a szőr.

én pl odalenn évek óta gyantázom, de nem túl gyakran, és mostmár feleannyi a szőr+vannak kopasz foltok is XD

de addig míg kikopik, gyorsabban fog nőni.

18.L

2009. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A melleden a szőrszálakat szemöldökcsipesszel szedegesd ki. Így nem lesz erősebb, talán még kevesebb is, bár elég fájdalmas lehet, szerintem még mindig jobb mint borotválni, mert attól erősebb lesz.
2009. dec. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen,a gyantázástól gyengülni fog :)

De ne rögtön az elején várj csodát!(kb 5-6 hónap elteltével látszódnia kell némi változás)

2009. dec. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!