Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol találhatnék tetováláshoz...

Hol találhatnék tetováláshoz mintát ( a tetkóm szöveg lenne)?

Figyelt kérdés
szeretnék szép díszes betűket de sehol sem találok
2009. dec. 15. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Kínai étlapról...
2009. dec. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha google-ba beírtad volna...tudod.


[link]

[link]

[link]

[link]


Van még több is.

2009. dec. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és nem tudjátok hogy lehetne hogy worben ezek a betűtipusok megjelenjenek hogy a szöveget ki tudjam nyomtatni??
2009. dec. 16. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Én elmenteném a szöveget üres dokumentumba, majd onnan kinyomtatnám.
2009. dec. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de nincsenek azok a betűk benne amire nekem lenne szükségem és jobb lenne ha egyben lenne a szöveg ilyet nem lehet??
2009. dec. 17. 17:06
 6/7 anonim ***** válasza:
milyen szöveget szeretnél?
2010. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden tetoválószalonban van egy nagy könyv, elég vastag, amiben csak betűminták vannak! Interneten te az életbe nem találsz annyi fajtát! Szalonban érdeklődj! Jobban megéri, levégre egy életen át viseled majd!

Nekem több tetkóm is van, de ami a neten fent van az semmi. Gagyi minták és gagyi fondok, abszolút semmi! Ha normálisat akarsz akkor szalonból kérj fondgyűjteményt.

2010. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!