Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés - mennyire reális...

Hajfestés - mennyire reális ez az elképzelés? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
A természetes hajszínem sötétbarna, eddig csak pár vörös tincsem volt, de most gondolkozok rajta, hogy egy ideig teljesen vörös lennék, valamelyik sötétebb árnyalatú. Viszont nem szeretném évekig festegetni a hajamat, az pedig nem túl szép, ha valaki addig vár, míg 15 centit lenő és utána kivágatja belőle a festett részt. Ha ammónia- ill. peroxidmentes festékkel befestem mondjuk kéthavonta nagyjából fél éven keresztül (azaz kb. 3-4 festés), akkor mennyi esélyem van, hogy ezek a drogériás hajfesték eltávolítók (pl. Colour B4) maradéktalanul kiszedik? Ha ammónia+peroxidmentessel festem, elvileg nem világosíthat rajta... Szerintetek merjem megpróbálni, vagy ne is gondolkozzak ilyenen?
2014. márc. 15. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ammóniamentes festékkel tompa, jellegtelen színe lesz, hacsak nem valami jóval sötétebb színt választassz.


Lenövesztéskor érdemes festékkel szép lassan, fokozatosan az eredeti hajszínedre befesteni. Fodrász meg tudja csinálni.

2014. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, erre én is gondoltam, hogy átfestetem az eredetihez hasonlóra, és akkor nem lesz olyan borzalmas, ha lenövesztem.
2014. márc. 15. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Peroxidmentes festéktől a sötétbarnából sose lesz vörös, be sem fogja.
2014. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!