Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Braun vagy remington hajvasaló...

Braun vagy remington hajvasaló a jobb? melyik a jobb minőségű?

Figyelt kérdés

Jelenleg braun satin hair hajvasalóm van,ezzel tul képpen meg vagyok elégedve, de jövőre le szeretném cserélni.

előre is köszönöm a válaszokat!


2009. dec. 15. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen a Remington. A Braunban nem is láttam jó hajvasalókat. A Remington pedig fodrászmárka, sokan ezt használják. Majd olyat vegyél, ami teflonos, kerámia bevonatos és ionos.
2009. dec. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Remington, nekem 3 éve van meg és semmi baja nincs(AZ IGAZ HOGY ANNO 12EZERÉRT VEttem) maximálisan megvagyok vele elégedve. Előtte 2x cserélték ki a babyliss hajvasalót. na az egy jó nagy sz@r. A braunról nem tudok véleményt mondani.
2009. dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Végülis ha meg vagy vele elégedve, akkor akár lecserélhetnéd erre az új Braun-ba amit a tv-ben reklámoznak. Személyes tapasztalatom nincs róla, de barátnőm használja, szerinte jó és tényleg mindig szép a haja. A hajvasalókat amúgy is érdemes 2 évente lecserélni, mert megkopik a felületük és ez károsíthatja a hajat. Remington jól vasal, de nagyon töri a hajat, habár ez a legújabb (avókádó olajos) lehet hogy már nem annyira.
2009. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ h milyen a hajad.Ha nagyon göndör akkor ajánlom Remington.De ha kevésbé göndör(hullámos) akk inkább válasz mást. Hiába vasalnak jól a remingtonok,eléggé törni tudják a hajat (persze van kivétel). Ha érdekel én is azon az új Braunon gondolkodom, amit az egyik válaszoló írt. Annó még a weblapján volt is egy jó videó, h mennyivel jobb mint egy egyszerű hajvasaló. De ez csak rajtad múlik. Remélem jól döntesz :)
2009. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem két remington van egyik 3 másik pedig 4-5 éves nem tudom pontosan. és egyiknk sincs még semmi baja, már a kerámia lapra gondolok, a fodrászom is ezt használja ezért vettem anno én is ezt :) elnézést az OFF-ért de azt nem tudja valaki hogy a kúp alakú hardcore hajgöndörítő melyik márkához tartozik? már fél éve nem sikerül kiderítenem :) de így mint hardcore nem sikerült rátalálnom a márkára
2009. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem Remington s1051-esem van. :) Nagyon szeretem! :) Tök szépen kivasalja az én amúgy erősen hullámos hajamat :D
2010. jan. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és tök jó benne hogy nem kell naponta vasalni a hajadat, mert több naig szép egyenes marad. [persze nem szögegyenes]. Nekem erősen hullámos hajam van, és 2x annyi mint egy "normál" embernek, és ma már 3. napja egyenes :)
2010. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!