Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14/F vagyok hosszu hajam volt...

14/F vagyok hosszu hajam volt és levágtam rövid tck-sra. Mennyi idő ameddig nő vagy 4-5 centit hajam? Hogy lehet gyorsítani? Nem tabletta kell hanem hogy többet mossak hajat vagy kevesebbet? Kell sapka vagy nem?

Figyelt kérdés
előre is köszi válaszokat és ötleteket.Ugye az jo ha szaunázok? Mert ha nyáron gyorsabban nő akk melegben.
2009. dec. 14. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Majd tavasszal megnő! Egy év alatt nő egy araszt.Májusra olyan lesz, mint írod.

Egyél sok tökmagot, diót, attól jobban nő! (bár a bőr zsíros lehet)

Télen nem nő annyira.

A hajmosás mindegy, de fésülgesd - ha nincs is mit - attól nő, mert javítja a vérkeringést.

Lehetőleg hordj sapkát, meg ne fázzanak a hajhagymáid!

2009. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nme amelegtől nő jobban :) hanme az évszaktól. Nyáron minden nő.


A leánder is csak augusztusban enged gyökeret, Miránk pláne hatnak az évszakok!

A déli féltekére kellene utaznod, ha be akarnád csapni a hajhagymáidat!


Esetleg napoztatni próbálhatod magadat - hátha azt hiszi a tested, hogy jön a tavasz...

2009. dec. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Fuhh nagyon köszi pár dologra ebböl nem is gondoltam volna

királyook vagytok

Hnap indulok egyiptommal fésüvel meg dióval kezembe(hülyükök neogy valaki elhigye xDDD)

2009. dec. 14. 20:08
 4/4 A kérdező kommentje:

De a hajmosás télleg befolyásolja amugy vagyis nemannyira

csak ne ritkán mossuk hajunkat hanem elég heti 3 de inkább 4x a 2 hejett

2009. dec. 14. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!