Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális, hogy "félek" a...

Normális, hogy "félek" a hajvágástól?

Figyelt kérdés
Utálom, ha vágják a hajam, közben feszengek, és akár sírni tudnék, továbbá azt szeretem nézni ahogy mások haját vágják. Nincs extra hosszú hajam, agyban nem félek attól hogy rövidebb lesz, sőt...de amikor ott ülök egyszerűen félek. Ez betegség vagy normális dolog?

2014. márc. 11. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem normális. Nem tudom, hogy van-e erre valami szakszó, de biztos, hogy valamilyen fóbiád van.
2014. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nincsen semmi baj veled :) lehet lassan nő a hajad vagy nagyon félsz attol hogy esetleg túl rövid lesz vagy bármi .... egyébként én már kb 1és fél éve nem merek vággatni a hajamból mert múlkor nagyon elrontotta a fodrász ,de azelőtt is feszengtem kicsit :)
2014. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!