Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lesz, ha az élesztőpakolást...

Mi lesz, ha az élesztőpakolást egész estére fennhagyom a bőrömön?

Figyelt kérdés
Sok helyen láttam leírva, hogy az élesztő elfogyasztva, és pakolás ként is jót tesz a bőrnek. Viszont a pakolás használatának leírásában az állt, hogy ha megszárad, akkor radírozd le, vagy lejön magától. Én tejjel csináltam, és így nem repedezik le, és nem is jön le magától. Ha nem mosom le, hanem fennhagyom egész estére az árt a bőrömnek, vagy csak még jobban használ? A válaszokat előre is köszönöm :)

2014. márc. 9. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szabad fenn hagyni.Le kell mosni.
2014. márc. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

semmi értelme fenthagyni uygani segy idő után kb 20 perc múlva megszárad utána hiába vana bőrödön már nem szívódik fel a tápanyag. Ha estére fent hagyod akkor leeht éjszaka jól kidörzsölöd vele az arcodat miközben forgolódsz a párnád is tele lesz élesztő darabkákkal.

A 20 perces pakolás bővel elég és hatásos!

2014. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!