Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Foltos az arcbőröm! Mit tudok...

Foltos az arcbőröm! Mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
Régebben pattanásos is voltam+mitteszeres. Erre kaptam a bőrgyógyásztól Azi-Sandoz tablettákat, illetve kentem Alksebor kenőccsel, és minden este Isotrex géllel. Igazából olyan 50% osan eltűntek a pattanások és a mitteszerek, de a bőrfoltosság megmaradt. Sajnos régen sokat szoliztam pattanásosan, és befoltosodott az arcom. Most ezt szeretném helyrehozni. Arra gondoltam, hogy sima hidratálókrémbe keverek szalicilt, és az elvileg lehámlasztja szerintem. Miután, sok készitménybe ami hámlasztó raknak szalicilt, szerintem, ez jó lenne rá. Ez így jó gondolat?
2009. dec. 13. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem magadtól semmit ne kutyulj rá, mert szegény bőröd már eddig is drasztikus tortúráknak volt kitéve. persze, ha egyszer szükség van rá, akkor muszáj. menj el bőrgyógyászhoz, vagy jó kozmetikushoz, mivel vannak különféle gyümölcssavas hámlasztók, amik a mitesszerekre is jó hatással vannak. én már próbáltam, és a pattanások helyei is elmúltak teljesen.
2009. dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!