Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tartós hajszinezőre, ha még...

Tartós hajszinezőre, ha még nincs lekopva, lehet rákenni másik szinezőt? Esetleg más színűt is? Vagy sima festéket lehet rá használni? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jól sikerült a festés ? Csíkos lett?

Kenhetsz rá festéket,de utána tarts 1,5 hónap szünetet és ápoljad pakolással és olajokkal.Eléggé gyötri a hajat a sok festés.

2009. dec. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó lett a festés, de mást szeretnék, most ilyen 28 hajmosásig tartó van, de még nincs lekopva, és nem tudom h mi lenne, ha másszínűt kennék rá... esetleg világosabb befogná??
2009. dec. 13. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem fogta be a világosabb. Csokoládébarnára festettem be , és hát eléggé sötét lett, nem gondoltam volna. Aztán kb 1 hónap múlva befestettem világosabb barnával és semmi nem változott, max a hajtövet fogta be, de az is igen gyorsan kijött. Szóval sötétebb hajat nem lehet világosabb hajfestékkel kivilágosítani..:(
2009. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. dec. 13. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!