Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lelógó, petyhüdt szemhéj...

Lelógó, petyhüdt szemhéj ellen? Többi lennt!

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy még csak 14 éves vagyok de a szemhéjam.. jobbanmondva a szemöldököm lelóg, ezáltal olyan vagyok mint egy morcos fáradt öreg nénike. Nem tudok ellene mit tenni, és állandóan fel kell húznom a szemöldököm, vagy amikor fényképezem magam, már a fejem is megfájdul tőle hogy úgy kell tartanom a szemöldököm. Nagyon idegesít. Mit tegyek ellene?:/ Ha idősebb leszek, ráncosodni kezdek ez csak rosszabb lesz.:|
2014. febr. 26. 16:01
 1/2 anonim válasza:
100%

Én is ugyigy vagyok, 17 évesen..

nem rossz esetleg a szemed?

nekem azt mondtak azert lett olyan

2014. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ezzel tenni nem tudsz semmit egynelöre. ez genetikai dolog ilyen a szemformád. ha gondot okoz (pl zavar a látásban) akkor késöbb tb alapon is meg lehet plasztikáztatni. ne huzd fel aszemöldöködet mertt attól meg a homlokod lesz ráncos és a szemednek sem egészséges romolhat töle.
2014. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!