Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti használtok ricinus olajat...

Ti használtok ricinus olajat a szempillátokra?

Figyelt kérdés
nekem nagyon szépen nől tőle,sokkal hosszabb mint volt. De néha használom csak,mert esténként szoktam felkenni,és reggelre meg feldagad a szemem kicsit tőle. nektek is?

2014. febr. 24. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A szempilla/haj/szőr nem nőhet tőle, mivel ennek az olajnak semmi ilyen hatása nincs, soha nem is volt, ez tévhit. Max elszínezi a szempillák végét így hosszabbnak látod. Viszont a szemednek semmiképp nem tesz jót az olaj, úgyhogy inkább ne használd. Egyszerűbb ha fested a szempilláidat és kész.
2014. febr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ápolja, sokkal puhább lesz tőle, plusz nem hullik és talán nőtt is valamennyit (még csak 1 hete használom)

Nekem nem dagad be a szemem tőle, valószínűleg allergiás vagy rá:(

2014. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is szépen besűrűsítette a szemöldökömet és a szempilláim is hosszabbak lettek tőle. Dagadást én nem tapasztaltam. Mosd le fél óra után.


Az a tévhit, amit te írsz első... árpa kezelésére is használják az orvosok a ricinusolajat, szóval semmi baja nem lesz, ha belemegy. Nekem is ment már bele, annyi bajom lett, hogy homályosan láttam néhány mp-ig.

2014. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3-as:Huh,nem is tudtam h árpa ellen is jó.Ezt jó tudni.Szemöldökömre is használom,mert már feltünt egy ősz szemöldökszőr.:( Őszülés ellen is jó.Lehet akkor tényleg nem kéne egész éjszaka rajtahagyni csak egy kicsit.Te hogy szoktad? És a 2-dik válaszoló?

A homályos látás volt nálam is az elején,mikor felkenem.

Köszi a normális válaszokat! :D

2014. febr. 24. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:

helló

énis használom, 1hete lesz hogy minden este bekenem a szempillatöveimet,és reggelre lemosom.

irok később, észrevettem e a változást:)

de tény hogy nem hullik úgy,mint régen, és mintha vastagabbak lennének a szempilláim.

2014. febr. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És nem veszel észre esetleg reggelre olyat,h megduzzad a szemed.Mert én kifejezetten a tövekre is meg az egész hosszra kenem,elvégre úgy sűrűsödik.Hány éves vagy?
2014. febr. 25. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!