Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok mennyire hatásos...

Mit gondoltok mennyire hatásosak az arctisztításra ajánlott szappanok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt mannára (bár szerintem ez a legdrágább) oliviara, yamunara, himalayara vagy bármilyen más natúrszappanra.

Jobban megéri szerintetek és hatásosabb is vagy maradjak a jó kis méreganyagokkal teli arclemosóknál amik nem is olyan olcsók?.


2014. febr. 22. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebbe a kerdesbe kb meg is valaszoltad :D ( natur v mereganyagokkal teli...)

Yamuna szappan is van olyan jo mint a manna csak nincs reklamozva ( professzionalis kozmetikai es masszor marka egyebkent ) viszont pl. Ekcemara csak a mannanak van szappanja, ugyhogy ez attol is fugg h milyen a borod!?

Egy kozmetikus..

2014. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen szappan jobb arctisztításra mint az arclemosók.
2014. febr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudok véleményt mondani ezekről a szappanokról, mert én az általam készített szappant használom. Sokkal jobb, mint a vegyszerrel teli arclemosók. Mert nekem nagyon fontos, hogy ne növelje a ráncaimat.

Arckrémet is magam készítem el, de anélkül sem húzódik már a bőröm, amióta a saját szappanomat használom.

A kérdésre a válasz, ha a szappan megfelelően van elkészítve, akkor tökéletesen tisztítja a bőrt és nem károsítja.

A mannáról már hallottam negatív és pozitív visszajelzéseket egyaránt. A többit egyáltalán nem ismerem.

2014. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is hallottam már a Mannáról rengeteg negatív és pozitív véleményt is. Személy szerint nemrég kezdtem használni és csak jót tudok mondani róla. Az ében arctisztító szappant használom arcmosáshoz és szépen levitte a pattanásaimat. A környezetemben többen meg is jegyezték. Mivel kombinált a bőröm, arcmosás után a szárazabb részeket szintén Mannás Organikus ghánai shea vajjal kenem be nagyon vékonyan. Kitűnően hidratál és nem tömíti el a pórusokat.

Az Olivia webáruházából épp tegnap rendeltem egy szappant (tusoláshoz fogom használni) és két natúr krémdezodort. Véleményt még nem tudok mondani.

Szintén tusoláshoz használok egy erdei gyümölcs illatú Yamuna szappant és tökéletesen meg vagyok elégedve vele. Az ára pedig 499 ft volt.

2014. márc. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!