Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Roaccutan krém érdekelne?

Roaccutan krém érdekelne?

Figyelt kérdés
Olvastam róla hogy pattanásos bőrre nagyon jo. Egy doboz ugye 20 mg . Akkor meddig kell szedni? Mert azt olvastam hogy hónapokig tart egy ijen kezelés es utána évekig szép lesz a bor. Mellékhatásokat tudom. Hogy kell szedni ? Vagy ha egyéb érdekes infokat tudtok róla szívesen meghallgatom:) előre is köszi
2014. febr. 22. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért törölték ki, hogy ez egy méreg, ami tönkreteszi a májat és a gyomrot????
2014. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a kúra 6 hónap- 1 évig tart
2014. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
aztán szép lesz a bőre, de olyan egyéb panaszai lesznek, amikkel évekig járhat elgyógyászatra, és ha egyszer úgy dönt, hogy gyereket akar, nem fogja tudni, miért nem jön össze.............
2014. febr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azaz belgyógyászatra
2014. febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
saját tapasztalat?
2014. febr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok 19 éves, kb 15 éves koromban kezdtem el Roaccutant szedni, + mellészednem kellet, Roxithromycin-ratiopharm-ot, és kennem kellet a bőrömet Skinoren-nel, előtte olyan szinten pattanásos voltam, hogy alig lehetett látni a bőrt az arcomon meg a hátamon, nagyon sok patim volt, ezektől a gyógyszerektől 1-1.5 év alatt teljesen elmúlt, mára már a nyomai is eltűntek az arcomról (a hátamról még nem 100%-osan), én semmi mellékhatást nem éreztem, közben jártam havonta laborra, mindenem rendben volt, összesen annyi problémám akadt, hogy a szám olyan szinten kiszáradt, hogy ha tüsszentettem vagy mosolyogtam szó szerint elkezdett folyni belőle a vér,.... Ezen semmilyen krém nem segített, és semmi nem volt rá jó, egyedül egyetlen egy dolog, a vazelin szépen vékonyan kenve, ez egy hét alatt rendbe rakta, onnantól kezdve folyamatosan kentem, és tök jó minden... mióta eltűntek a patiaim és abbahagytam a gyógyszerek szedését, semmi komoly problémám nincsen, néha néha 1-2 pattanás kijön az arcomon, de egyáltalán nem vészes..... Remélem tudtam segíteni:)
2014. febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!