Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat vágassak?

Milyen hajat vágassak?

Figyelt kérdés

[link]


Kicsit már unom.., bármit meghallgatok szívesen.. :D


2014. febr. 19. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Hagyd így... nagyon szép vagy. :)


F

2014. febr. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy ilyen mellig érő, tépettes fazont vágatnék a helyedben. (Bár szerintem nagyon szép a hajad, ha az enyém lenne ilyen, így hagynám.) :D
2014. febr. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
keskeny az arcod, úgyhogy a rövid fazonok bitos, hogy jól állnának - pl egy állig érő bubi (elöl hosszabb hátul rövidebb)
2014. febr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mutatsz képet?
2014. febr. 20. 10:56
 5/10 anonim ***** válasza:
persze ez csak az én véleményem. a kiválasztott frizura kell hogy passzoljon az egyéniségedhez. a rövidebb haj komolyabb, érettebb személyiségre vall
2014. febr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ilyesmi? [link]
2014. febr. 20. 11:04
 7/10 anonim ***** válasza:

nem, az ronda amit mutattál (vagy csak a csaj feje miatt?!)


ilyenre gondoltam (én most épp ilyenre növesztem mert kicsit rövidebb): [link]


állig ér elöl és hátul rövidebb, de nincs felnyírva


[link]

2014. febr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ez is az a fazon de itt már kicsit hosszabban: [link]


neked hosszú a hajad úgyhogy akár ezt is csinálhatsz belőle, de ez mint láthatod, keskenyíti az arcot. a rövid viszont kifejezetten kerekíti


[link]

2014. febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem kb 16 éves koromig volt hosszú hajam, úgy hátközépig érő, de mivel elég vékonyszálú és ráadásul egyenes, meguntam, hogy sehogy sem áll. úgyhogy levágattam először kb vállig, de kb vágásról vágásra rövidebb lett. volt ilyenem is: [link]


utoljára tavaly nyáron vágták ekkorára, azóta növesztem a már mutatott fazonra :)


egyébként szerettem azt a nagyon rövid hajat, nyáron a 40 fokban kifejezetten praktikus volt. csak amúgy is kislányos arcom van, így kb 10 évet letagadhattam volna azzal a frizurával :D

2014. febr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja és még annyi (bocsi hogy ennyit írok), hogy én a hajvágással úgy vagyok, hogy nem különösebben izgat, ha rövidebb lesz, mint szerettem volna, mert úgyis megnő :) tehát én elég lazán kezelem a hosszt. vannak, akik viszont 1 centiért is hisztiznek. szóval ha téged sem különösebben zavar az, hogy "túl rövid", akkor érdemes volna kipróbálnod az állig érőt - ha nem jó, akkor pár hónap alatt úgyis megnő :)
2014. febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!