Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerinted szép a fehér bőr...

Szerinted szép a fehér bőr kék szemmel és szőke hajjal?

Figyelt kérdés
én mégsem találom szépnek magamon,mert nem hamvasszőke a hajam hanem sárga és sötétszőke,rosszul áll.Erre jó a hamvasító folyadék?milyen színű haj álljól fehér bőrhöz és milyen ruhaszíneket viseljek?kezdem utálni a hófehér bőröm,de szoliba nem mehetek mert rengeteg anyajegy jött ki az arcomon miatta.
2009. dec. 10. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
en hamvasitoval mosom a hajam,a kallos ezust szinezo samponnal,nagyon jol ki szokiti,szerintem szep a szoke haj es a kek szem,csak torodni kell a szoke haj sok torodest igenyel.Szoliba semmi keppen ne menjel,borzasztoan karos a bornek,hasznalj jo minosegu alapozot,de azt is mertekkel,olyan szep lesz tole az arcod,en is azt hasznalok,amiota nem szolizok,tok jo.
2009. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Én is olyan típus vagyok, mint te. Miért kellene barnítani a bőrödet? Figyelj, nem mindenki egyforma. Ha fehér bőrű vagy, miért akarsz más lenni? Én tuti, hogy nem mennék szoliba. Nem leszel szebb tőle, 10 év múlva meg már olyan ráncos lesz a bőröd, hogy magadra sem ismersz. Sosem értettem,hogy mi a jó ebben a bolondériában. Szerintem ez csak pénzlenyúlás gyanánt jött létre, hogy a szolik jól járjanak.
2009. dec. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
a fehérbőr nekem eleve nemtetszik....a sárgás haj még nemis lenne olyan rossz, meg a kék szem sem...de fehérbőr...:S
2009. dec. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legszebb a fehér bőr! Mondjuk fekete hajhoz nem nézne ki jól, de a szőkéhez tuti!!!
2009. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fehér bőr a legszebb. Főleg kék szemmel, szőke hajjal. Ha sárgás a hajad akár festhetnéd is valami világosabb szőkével. Vagy hamvasító folyadékot vegyél. Ne sampont, az nem sokat változtat rajta.
2009. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen típus vagyok. :) Tottál! :D Van akinek bejön, van akinek nem. :) Nem csak a külsőtől függ. :)
2009. dec. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is fehér a bőröm és kék a szemem meg aranyszőke ha hajam régemn sokal szeb szinű volt mint a hidrogén-szőke nyáron 1 kicsit zavar hogy ilyen világos a bőröm de szoliba nem menék mert nagyon könyen leégek a világosab szinű ruhákkal nem olyan feltünő nekem a kedvencem a rózsaszin, a fekete kizárva mert az nagyon kiemeli a világos bőrt meg a sötéteb barna is
2009. dec. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!