Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Két hajmosásközt milyen...

Két hajmosásközt milyen ápolószereket érdemes használni? Ti mit használtok?

Figyelt kérdés
Légyszi konkrét márkát, terméket írjatok :)
2014. febr. 18. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez függ attól, hogy milyen a hajad.

Az enyém szőkített, épp ezért szárazabb, mint a festetlen haj. Amit használok rá, az az Indola egyik kétfázisú hajbalzsamja. A wax is ápolja, amit a hajvégre kenegetek. (balea)

2014. febr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én hajmosás közt nem használok csak hajmosás után fújok rá kifésülő balzsamot regenerálót Gliss kur szálkásodásra hajlamos hajra.Szerintem jó rá és finom illata van. Az én hajam amúgy festett és megviselt.Meg nivea sampontól puha lesz a hajam.Néha szoktam rákenni festett hajra való kemon hajápolót(fodrászkellékes)amit nem kell lemosni.
2014. febr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kifésülő sprayt (Pantene Aqua Light) és hajvégápolót (Gliss kur vagy Balea Oil Repair) használok.
2014. febr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ricinus olaj !!!!!! :)))
2014. febr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gliss Kur Ultimate Volume Express vagy Gliss Kur Ultimate Repair hajregeneráló balzsamát használom.
2014. febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!