Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azt kérdezném meg hogy egy 14...

Azt kérdezném meg hogy egy 14 éves fiunak milyen haj áll jól?

Figyelt kérdés
Szóval 14 éves vagyok, és honlap elmegyek a fodrászhoz és egyszerűen nem tudok dönteni hogy milyen haj állna jól nekem...:@ Nekem olyan a hajam hogy közepes 4-5-6 centi és lefele áll szóval előre de hátrafésülöm...Mindig igy hátra szoktam túrni végülis.. Mindig is olyan hajat szerettem volna hogy felállítva legyen , szóval ilyet szerettem volna mindig is : [link] .. és nemtudom egyszerűen hogy jól állna-e nekem, meg érdemes e megcsináltatni, ha olyan a hajam hogy lefele nő..szóval most ha felturnám akkor vissza leállna, és ennek a srácnak pedig olyan hogy szerintem mindig olyan neki.. mindig felállva van..szóval értitek? Tömören annyi lenne hogyha hosszú 4-6 centi a hajam ami lefele nő, azt érdemes lenne-e így fernyiratni és megállna-e vagy mindig b@aszakodni kellene vele?
2014. febr. 17. 20:00
 1/2 supra01 ***** válasza:
Nem kell bele ba szakodni, veszel egy jó waxot és azzal meg lehet oldani fél perc alatt. Persze előtte a fodrász vágja le így:D
2014. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ertem, van meg otletem h milyen legyen megkerdezem majd a fodraszt hogy mit gondol :) Ha azt mondja jol allna akkor majd igy :D Koszonom szepen
2014. febr. 17. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!