Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinálhatnék vele? Nem...

Mit csinálhatnék vele? Nem javul semmitől.

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és a hasam ~2 hónapja ilyen.

[link]

Szőrbenövésre gondolok, vagy nem az? Nem tudom, mivel segíthetnék rajta, de nagyon zavaró. Volt egy több hétig tartó gyulladásom is ott (ez látszik) amiből már csak ez maradt.

Volt valakinek hasonló? Jó lenne már, ha eltűnne és szép lenne.

Köszönöm


2014. febr. 12. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Epilatort hasznaltal? Nekem akkor volt ilyen. Nekem csak az ido segitett :/
2014. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen ez szörtüsző gyulladás. Az a baj vele hogy addig nem mulik el amig van benne elakadva szőrszál. Amint el van távolita pár nap alatt gygyul. Az igazán mélyen levőket csak tűvel elhet kiszedni ami nem mindig könnyű ha még sosem csináltad inkább bizd szakemberre. Egy kozemtikus pikk pakk kiszedi neked. Ahogy látom borotválod a hasad inkább gyantázd vagy gyantáztasd ez igy nagyon nem szép és lehet attól be sem fog nőni. (kozmetikus vagyok)
2014. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, epilátort nem használtam.


Általában gyantázom, de nagyon megszenvedek vele, hisz eléggé fájdalmas ott nekem.

Próbálom kiszedni szemöldökcsipesszel, ami pedig nagyon bent van, azt tűvel, de van, hogy a nyoma ott marad (ilyen is látszik a képen).

Kozmetikus erre nem igazán van, aki meg akad, arról csak rosszat mondanak.

Esetleg valami más módszer, krém, házi praktika?

2014. febr. 12. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!