Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullásra és új hajak...

Hajhullásra és új hajak születésére van bevált módszeretek? Nagyon elkeseredett vagyok.

Figyelt kérdés
Nagyon hullik a hajam és eléggé megfogyott az utóbbi időben. Van bevált módszeretek a hajhagymás megerősítésére? Valami ami megállítja a hajhullást és új babahajakat eredményez? Készítmények, vitaminok?
2014. febr. 12. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

hány éves vagy?


Nekem ugyanez volt a problémám, 5 éve hullott folyamatosan a hajam.Minden lehetséges szert végigpróbáltam, de semmi nem vált be.(jó, ilyen több tízezer forintos cuccokat nem)Dokinál is voltam többször, évekig erről szólt az életem...Sokáig engem is rettenetesen bántott, mert hosszú hajat szerettem volna, de hiába növesztettem, nagyon csúnya volt, ráadásul kb a fele kihullott már.Aztán egyszer meguntam, hogy mindig tök szar a hajam, elmentem fodrászhoz, és levágattam egy tök divatos, rövidebb fazonra.A lehető legjobb döntés volt, mert egyrészt mostmár mindig ápolt a kinézetem, sokkal divatosabb, ráadásul megszűnt az örökös ezen való stresszelés, meg bőgés.Sajnos be kellett, hogy lássam, hogy nekem már sosem lesz derékig érő, gyönyörű hajkoronám, de hidd el, a fodrászok tök jól meg tudják csinálni.Az enyém is nagyon megritkult, és úgy vágták le, hogy abszolút nem látszik, sőt egész dúsnak tűnik.Sokkal jobban érzem magam!És képzeld, mostmár alig hullik...egész biztos, hogy az örökös ezen való stresszelés még jobban súlyosbítja a helyzetet.

Egyébként, ha te még az elején jársz ennek a kálváriának, akkor javaslom, hogy menj el dokihoz, bőrgyógyászhoz meg belgyógyászhoz, és csináltass egy teljes kivizsgálást.

2014. febr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Alpecin c-1 koffein sampon.

Egy ismerősöm ajánlotta, neki elég ritka, foltokban kopaszodó volt a haja de pár hét után látni lehetett a hatást; új hajszálak nőttek.

Én is ezt kezdtem el használni, nekem is bejött.

Nem hullik tőle a hajam, és most már valamivel dúsabb is.


A Hair Revall, Hair Clinic kapszulákról hallottam még hogy hatásosak. Én még nem próbáltam, de fogom.

2014. febr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

8 éven át festettem feketére a hajam és iszonyatosan hullott tőle, így le kellett állnom vele.

Sok mindent kipróbáltam,a több 10 ezres dolgokat is maik eléggé kamuk, de egy dolog van ami bevált és azóta is csak ezt használom.

Kb 1000 ft és elég egy hónapra vagy többre is most már.

Ricinusolaj!

Gyógyszertárban lehet venni 3 dl-t szoktam.

Hetente 2x mosok hajat régebben mindegyik előtt használtam most már csak hetente két hetente.

Vattával a fejbőrbe masszírozom és amennyit csak tudom rajta hagyom kb 3-4 órát aztán kétszer kimosom samponnal utána balzsam.

Valamikor teszek hozzá egy tojást olivát, de nem szükséges ( kb 2 havonta jut eszembe)

Ezt a kúrát kb 3 éve rendszeresen csinálom és dupla anyni hajam van!

A fodrász sem akarta elhinni, olyan volt, mintha leégett volna a hajam, mert valahol vállig ért de közben meg nőttek az új hajszálak azok viszont nagyon rövidek voltak.

Továbbra is használni fogom, amíg csak tehetem.

Hosszú a foylamat de ha kitartóan csinálod kb 3-4 hónap múlva elkezd nőni a hajad.

Kitartást hozzá!

2014. febr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Előző vagyok, még annyit hogy évente egysser egy 3 hónapos forcapil kúrát megszoktam csinálni. 8000 Ft a 3 hónap októberben kezdem mindig.

(Forcapil kapszula tökre jó hajra, körömre, csak nincs agyon reklámozva ezért nem ismerik sokan, én is kipróbáltam a revalidtól kezdve a biovánén át még a vichy ampullát is is és semmi)

2014. febr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a ricinusolajas pakolás vált be,illetve extraként adtam hozzá extra szűz olívaolajat,és kókuszolajat is. :)

Nem kerülnek sokba,3dl ricinusolaj a patikában úgy 400-800Ft,500g kókuszolaj 999Ft,az olívaolajról pedig nem tudok nyilatkozni,Anyum vette,de ha jól rémlik azt mondta,hogy 600Ft körül volt. :)

Összekevered őket,aztán felkened a hajadra,egy órán át rajtahagyod,majd alaposan lemosod. :)

Nekem láthatóan dúsabb lett a hajam,erősebb,fényesebb,és marha gyorsan nőtt tőle. :D

És igyál napi 3 liter folyadékot,nagyon fontos a folyadékbevitel!

2014. febr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a citromos pakolás vált be. Több, mint 10 éve hullott a hajam, egyre kevesebb lett, az égvilágon mindent kipróbáltam.. Nem kezdem el sorolni..:) Végül egy fodrász ajánlotta ezt, gondoltam mit veszthetek.. Egyszerű citromlevet kell a fejbőrbe dörzsölni hajmosás előtt (persze frissen facsart citromból), néha tettem hozzá reszelt tormát, mert az serkenti a hajnövekedést, rajtahagyni 10-15 percig, utána hajat mosni. Heti 2-3-szor. 2 hónap után abbamaradt a hajhullásom. Ennek már kb. fél éve, azóta se hullik, alig hiszem el, mert kb.14 éve küzdöttem vele.. :) Még annyi, hogy próbáltam pozitívan gondolkodni, mondogattam magamban, hogy egyre több hajam van, ilyesmit.. Szerintem próbáld ki, ha még fennáll a probléma..
2014. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!