Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudom optikailag kicsinyí...

Hogy tudom optikailag kicsinyíteni a nagy homlokomat?

Figyelt kérdés
Van frufrum,de már nagyon utálom.!
2014. febr. 9. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
oldalfufru, az nem telibe takarja. nekem is magas, nekem is volt frufrum, én is meguntam. most növesztem le , oldalt választom el, tehát félig-meddig még van oldalfrufrum, de már nem sokáig. így most jobban tetszik :) meg mondjuk nekem hosszú az orrom is (orrnyergem), ezért a frufru pl az orromat hosszabbította. így, hogy nincs frufrum, az orrom és a homlokom arányos, így egyik sem tűnik olyan nagynak
2014. febr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Én középen választom el a hajam (hosszú, egyenes), így a homlokom "sarkait" (ami nekem tényleg nagy), eltakarja.
2014. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. válaszolónak, az ponthogy nyújtja az arcot de mindegy :D, am fufru
2014. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A homlokom magasságával nincsen gondom, oldalt a "sarkaknál" nagy nekem és azt pontot eltakarja így a hajam :)
2014. febr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez az oldal frufru nekem is eszemben volt,csak az a probléma hg a szemöldökömig ér a frufrum..és az nem túl rövid az oldal frufruhoz.?
2014. febr. 9. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!