Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítene nekem valaki, hogy...

Segítene nekem valaki, hogy milyen frizurát válasszak? Esetleg képet belinkelni?

Figyelt kérdés

Nagyon vékonyszálú hajam van, és nem is túl dús. Magas a homlokom, így mindenképpen kell frufru vagy félfrufru. Hullámos hajam van váll alá érő (nem sokkal) és lehetőleg valami olyat szeretnék amit nem kell agyonfújni hajlakkal, meg wax-al, hogy megálljon :D

Sajnos most képet nem tudok felrakni magamról, de ha valaki tudna képeket linkelni olyan frizurákról amik az én hajamból kihozhatóak, nagyon örülnék :)


2009. dec. 7. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
2009. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt egy cikkben találtam:

A frufru az egész évben tarolt, és még mindig érdemes váltani rá. Ami újítás, az a szálkásítása, tépettsége, ritkítása, és formázóval merevítése á la Christina Aguilera.


[link]


Illik hozzád, ha:

Vékonyszálú a hajad, magas a homlokod, az arcformád pedig ovális.

.

.

Megfelelő smink:

A hosszú, szempillákat verdeső frufruhoz kötelező a szemfestés, különben a tekinteted „eltűnhet” a hajad alatt. Erősen hangsúlyozd ki a szemeidet, és rúzsozd jó csillogósra az ajkaidat hozzá!

.

Egy jótanács:

Tegyél a megmosott és még nedves hajadra pakolást vagy hajsimító szérumot, hogy láthatóvá váljon a szálak vágása. Hajsimító vasat is alkalmazhatsz a gyors házi eredmény érdekében, és a kinézeted látszani fog a gondos ápoltság. Arra viszont figyelj oda, hogy a frufru hamar lenő, ezért maximum kéthavonta újra kell vágatni. Amúgy ez a frizura gyakorlatilag minden személyiségnek jól áll, a félénkeknek is, és az extravagáns stílusúaknak is.

2009. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a linkeket, de írtam, hogy hullámos hajam van és nem szeretném vasalni (most is csak elöl vasalom, mert különben hülyén áll)

és ilyen rövidre sem szeretném vágatni mint az utolsó két képen!


De más kikötésem tényleg nincs, várom a továbbiakat :D

2009. dec. 7. 18:56
 4/4 A kérdező kommentje:
a 2. választ is köszönöm :)
2009. dec. 7. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!