Raszta festés? HELP!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Raszta hajam van már egyszer befestettem barnára és azt tapasztaltam,hogy nem mindenhol fogta be rendesen. Ma szeretném a tincseimet vörösre festeni! Be fogja majd rendesen? Előtte ajánlotok szőke festéket vagy mehet a vörös a barnára? :) Köszönöm szépen!
2014. febr. 8. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem be fogja fogni. De raszta hajnál pont az a lényeg, hogy jól bele kell dörgölni, úgyhogy szerintem vegyél pusz egy doboz festéket. :)
2014. febr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fodrásszal beszéltem és azt mondta, a festett barna hajat egyáltalán nem fogja be és előtte ki kéne szőkíteni. Viszont nem bízom benne. Mit tegyek?
2014. febr. 9. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is előbb szőkítsd ki,úgy több esélyed lesz rá hogy befogja a festék.
2014. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kim Bo Mao ***** válasza:
Attól függ mit akarsz. Ha kiszőkíti, mindenképp súlyosan károsodik (kiszárad, elvékonyodik a hajszál), a hajad. Én sötétbarna hajú vagyok, és bronzvörösre akartam festeni. A fodrászom kedves és mondta, hogy ő megcsinálja, de nem ajánlja, hogy kiszőkítessem, mert nagyon károsodik a haj. Anélkül viszont tényleg nem fogja be a vörös. Olyan vöröses barna lesz tőle, szőkítés nélkül.
2014. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!