Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti mivel epiláljátok...

Lányok, ti mivel epiláljátok a hónaljotokat, hogy szép és sima legyen?

Figyelt kérdés
Én bortvával szoktam,de elég csúnya mindig.Barnás és kicsit mindig látszik ,hogy epilálva volt,tehát nem olyan szép.

2014. febr. 6. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát az epilálás meg a borotválás két külön dolog, ezt most elmondom neked. Az epilálást epilátorral szokták végezni, az tövestől kitépi a szálakat, hónaljra nem ajánlom mert benőnek a szőrök, begyullad a szőrtüsző. Amúgy én is borotválom mert nem jött be az epilátor. Nekem se lesz tökéletes, de ez ilyen :D
2014. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
philips satinelle epilátorral
2014. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő, epilálni epilátorral szoktam:D borotválni meg borotvával:D

A hónaljamat egyébként epilálom (epilátorral..). Így szép sima lesz.

2014. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
a gyanta hatásos, de már van az érzékeny területekre külön ;)
2014. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
az epilálás helytelenül elterjedt fogalom a szörtelenitésre mert a nem végeleges szörtelenités az depiláció nem epiláció. Vizsont ugye elterjedtek az epilátor géepk igy itthon az epilálás agépes szörtelenitésre vonatkozik a borotva nem az. A legjobb mód a gyantáztatás, keress fel egy szakembert és probáld ki.
2014. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Epilátorral epilálom a hónaljamat is. Igazából csak először fájt, utána már szinte soha, Nekem sosincs tőle szőrbenövésem és szőrtüsző gyulladásom se és sokáig sima marad. A szőr látványosan vékonyodik. A lényeg, hogy ne hagyd hosszúra megnőni, minél rövidebben szeded le annál kevésbé fáj.
2014. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Sokáig borotváltam, én is úgy jártam, mint te.

Aztán tavaly elkezdtem epilálni. Első alkalommal nagyon fájt, még a könnyem is kicsordult, és picit vérzett. Igazából nem csodálkoztam, évekig borotváltam, szóval jó erős szőröm volt. Aztán kb. 2 hétig full sima volt a hónaljam, utána is csak kis pihék voltak, ahogy nőttek vissza. Ami zavart, meg feltűnőbb volt, azt szemöldökcsipesszel kiszedtem, és csak 3-3,5 hetente epiláltam nyáron.


Sokkal jobb, mint a borotva. Az első 2 alkalommal fájt, és sokáig tartott, de azóta egyre gyorsabban meg van, és nem is fáj már annyira. Érzékeny, de nem fáj, és nem gyullad be tőle a szőrtüszőm.


Ha epilálni akarsz, azt javaslom, olyan időpontot válassz hozzá, amikor már nem mész aznap sehová. Mosd meg a hónaljad, töröld szárazra, és epiláld le. Pár órán keresztül ne érjen hozzá víz, és napfény. És dezodort se használj aznap, csak másnap. Így csökkentheted a szőrtüszőgyulladás esélyét.

2014. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Epilátorral depilálom, amikro megcsinálom akkor szép sima, de ugye nem lesz az 2-3 héten át, mivel a szőrszálak nem egyszerre nőnek. Hetente megcsinálom, de van, hogy 2-3 nap múlva már megjelennek a 'régebbi' szőrszálak.
2014. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Legjobb módszer a gyanta, veszel meleggyantát, leszeded vele, sima sokáig utána.

Én nem szeretek mondjuk ezzel vacakolni, úgy sem lesi senki az ember hónalját, szóval nekem megfelel a borotválás is.

2014. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Borotválni szoktam. De ha megyek kozmetikushoz a lábamat gyantáztatni, akkor általában a hónaljamat is legyantáztatom, de az ugye gyorsabban nő, mint a lábszőröm, szóval muszáj borotválni is.:(
2014. febr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!