Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen természetes anyagokból...

Milyen természetes anyagokból készült vagy készíthető hajvégápoló szerek vannak?

Figyelt kérdés
Hosszú derékig érő hajam van, van benne egy kis fokozat. A vége elég száraz és ezáltal töredezett hatást nyújt. Levágatni semmiféleképpen nem szeretném, alig vártam hogy megnőjön.:) Tudnátok ajánlani rá valamit?
2008. júl. 19. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Töredezett végekre, olló. Ezt nem tudod kikerülni. Rákenhetsz millió féle pacsmagot, de nem tudod elkerülni a legalább félévenkénti frissítő vágást.Amúgy szerintem a sima olívaolajnál nincs jobb a hajvégekre, én már millió féle hajvégápolót kipróbáltam, egyik se ért se sokat. Olívaolaj bevált.
2008. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi;)
2008. júl. 20. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan hosszú lobonccal rendelkezem, imádom:) Sajnos most muszáj volt vágnom belőle picit, szegény már nagyon el volt használódva...Viszont ha előbb rájövök, hogy az ét, -és olívaolaj egyaránt mennyire jó hatással van a töredezett hajra...akkor akár ezt a pár cm vágást is megúszhattam volna. 1 héten 2-3 alkalommal mosás előtt jó vastagon beolajazod(ne sajnáld;) ) rá zacsi(ha nem akarod h olajos legyen a törölköző) és rajta hagyod fél óráig(ha van időd, tovább is), csodákat művel!Utána viszont jó alapos mosás, különben ragacsos marad a hajad..Mosás után pedig balzsam , pakolás..(nekem a Schwarzkopf Golf balzsam nagyon bejönn/400 ft körül van, kb 1 hónapra elég/) Viszont sztem az olajozást próbáld ki, az a legjobb szárazságra, töredezésre.:)
2008. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ki fogom próbálni, köszönöm a válaszokat;)
2008. júl. 21. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!