Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy mondjam el anyukámnak...

Hogy mondjam el anyukámnak hogy gyantázni szeretném a lábam?

Figyelt kérdés

Nyáron egyszer megengedte hogy leborotváljam de azóta nem. Nem tudom hogy hozzam fel a témát. Egyébként már minden osztálytársam szőrtelenít. Lécci segítsetek hogy hogyan vehetném rá hogy megengedje.

Előre is köszi a válaszokat. 13/L


2014. febr. 1. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
ha anyukád az ilyesmi dolgokat nem enedi akkor elég beteges ! , mert miért kéne neked undoritonak lenned azért mert ő hülyén látja a dolgokat .... beszélj vele hogy téged ez zavar
2014. febr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy így nem erősödik meg a szőr és jobb lesz neked, mert ha évekig gyantázol, vagy epilálsz egy idő múlva picit még ritkul is. Én legalábbis ezt tapasztaltam. A borotva csak sürgős esetben megoldás. Érvelj azzal, hogy ki fognak nevetni és feszélyez a helyzet. Így télen meg nem kell bántani, elfér nadrág alatt. Majd tavasszal ráérsz ezzel foglalkozni szerintem.
2014. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1.: egy 13 éves kislány nem lesz attól undorító, hogy nem szőrtelenít.


Kedves Kérdező! Magyarázd el neki, hogy Téged ez mennyire zavar, hogy az osztályodban is hátrányosan érzed magad emiatt. Előbb-utóbb meg kell értenie.:) Ha mégsem, akkor tárgyalj másik nő rokonoddal, hogy segítsen beszerezni, amit kell. (Bár erre nem nagyon akarlak biztatni, ne csinálj semmit se anyud háta mögött.)

2014. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Így: "Anya, gyantázni szeretném a lábam!"
2014. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megmondod neki, hogy mindenki gyantáz már az oszályodban, és téged meg csak kinevetnének és igénytelennek csúfolnának, ha hagynád magad szőrősen.

És te is sokkal kényelmesebben és szabaddabban éreznéd magad így.

Emlékszem én anyum se engedte pedig én már 11 évesen szőrösödtem, de nem hagytam magam, leborotváltam a hónaljam és a labám! Utána már csak mérgelődni tudott, mást nagyon nem! Esküszöm, ha akkor nem teszem meg az engedélye ellenére, akkor még most 15 évesen se engedné, hogy borotválkozzak/gyantázzak és valószínüleg nevetség tárgya lennék...

Sok sikert!

2014. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%

Fúú de rohadt öreg vagyok...

Ha egyszer lányom születik bezárom egy szobába és 16 éves koráig gyerek lesz ha tetszik neki ha nem. Utána majd néha kimehet sétálni az utcára de csak egy horda apácával, meg Szuzival a staffordshire terrierrel Muhahahaaa


Am anyukád tudja miről beszél, hidd el jobb most hanyagolni még egy kicsit mint 30 évesen majd sarlóval ledolgozni a dolgot.

2014. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!