Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet megelőzni a...

Hogyan lehet megelőzni a striák kialakulását?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmnek nemrég született gyereke, és a hasa tele van striákkal. Mindig szerettem volna én is gyereket, és valószínűleg egy pár éven belül nekem is lesz. Viszont ha el lehet valamilyen módon kerülni ezeket a csíkokat, akkor szeretném megtudni a módját. A genetika alapján én is hajlamos vagyok a striákra. Vannak esetleg olyan tornagyakorlatok, vagy bármi más, pl. szauna, amivel 1-2 év alatt felkészíthetem a bőrömet a nyúlásra?

Nem azért tettem fel a kérdést, mert önző vagyok, és a majdani gyerekemnél többe nézem a külsőt, viszont, ha megelőzhetőek a csíkok, akkor szeretnék tenni ellenük. Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2014. jan. 30. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Krémezni szokták várandósság alatt, de hogy mennyit használ, azt nem tudom.
2014. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem nagyon tudsz mit tenni, alkati kérdés... Vagy kialakul, vagy nem
2014. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Babaolajjal/kókuszzsírral kend be mindennap (vagy akár napi kétszer). Néhány ismerősnek bejött akik ráadásul hajlamosak rá.
2014. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szőlőmag olaj nagyon hatásos,kötőszövet erősítő,mert kollagént épít vissza!Állapotosság előtt kezd el a bemasszírozást combon,hason,csípőn,mellen.

Nekem az idősödő petyhüdt,már csüngő pofazacskómat másnap reggelre eltüntette,visszakerekedett az arcom.Ha nem velem történik,el sem hiszem,annyira látványos,hogy meghökkentő!És persze örülök,hogy egy ilyen olcsónak számító hatásos ,,szer" visszafiatalított,mindenkinek ott lehet a hűtőjében!Nekem is vannak striák,ha előbb fedezem fel a szőlőmag olaj ezen hatását,nagy valószínűséggel most nem lenne.Rengeteg vitamint tartalmaz,naponta 1 kiskanállal,de max 1 evőkanállal fogyaszthatjuk,jótékonyan hat a szervezetre és erősebb antioxidáns,mint a C-vitamin.

2014. szept. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!