Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal hogy...

Mit csináljak a hajammal hogy végre barna legyen?

Figyelt kérdés

4 évig festettem a hajamat feketére, plusz vasalom is kb hetente 2-3szor így eléggé bele lett már égetve a festék. 1 éve már hogy festve volt így eléggé le is lett nőve, majd kipróbáltam a c-vitaminos hajvilágosítást ami sokaknak bevált, de nekem sajna nem nagyon jött be, csak keveset világosított vöröses lett és büdös, száraz lett tőle a hajam de pakolás után helyre jött. aztán kipróbáltam a Colour B4-et ami szintén nem vált be pedig a használati utasítás szerint csináltam sőt még tovább is hagytam rajta.

[link]

Most per pill ilyen.

Mit tegyek csináljam még párszor a c-vitamint vagy colour b4et esetleg más hajradírt? pl. Nirvel Color Out

nem merem szőkíteni, minél kíméletesebb megoldással akarom

ha nem sikerül akkor marad a koktélozás



2014. jan. 28. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a fodrászt ajánlanám, de valami megbízhatót, mert nekem is hosszú hajam volt, festett fekete, és a fodrász leszívta, igaz volt pár óra (vagy 5 :D) és aztán befestette és középbarna hajjal távoztam. Jó érzés volt, mert nagyon sok ideje próbáltam megszabadulni a feketétől :) És a hajamból se kellett sokat vágni :)
2014. jan. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos még a fodrász sem garancia.. és nem azért, mert elrontja (bár ilyen is akad), hanem mert van olyan hajfesték, ami iszonyatosan nehezen jön ki a hajból. Ahogy írod, a tiedhez is nagyon ragaszkodik a festék, úgyhogy marad a szőkítőporos megoldás, attól meg igenis károsodik a haj. Lehet lassan, kíméletesen is csinálni, de nem lesz meg egy nap alatt.
2014. jan. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!