Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondanátok valamit egyszerü...

Ügyifagyi kérdése:

Mondanátok valamit egyszerü házi, patikát piros pattanásokra?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Állítólag a vizelet jó rá, de csak a saját. Hagyni kell rászáradni, majd szappanos vízzel lemosni. Naponta többször is lehet.
2014. jan. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én magamnak kevertem egy kis üvegbe: mézet(hidratál, fertőtlenít), citromlevet( sima citromból) ,70%-os alkoholt, ecetet, fahéjat, és egy kicsi lisztet, hogy összeálljon

IGAZI CSODASZER, nagyon jó, estére szoktam fültisztító pálcikával felvinni

2014. febr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Házi készítésű pakolás:egy darab kb. dió méretű élesztőhöz csepegtetsz pár csepp tejet(tényleg csak egy keveset),majd pár másodpercig berakod a mikróba. Ez után krémes állagúnak kell lennie, próbáld ki a kezeden, hogy nem túl forró-e, ha nem akkor kend fel a megtisztított arcodra, és hagyd, hogy megszáradjon. (kb 20 perc) Utána mosd le langyos vízzel, és kend be hidratálókrémmel az arcod, mert eléggé szárít. Ezt alkalmazhatod akár naponta, vagy hetente többször. Nekem nagyon sokat segített, igaz kissé kellemetlen szaga van, de meglehet szokni.
2014. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!