Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az ha kinyomom a...

Miért van az ha kinyomom a pattanasom utána hetekig piros folt marad a helyén?

Figyelt kérdés

Mivel kenhetnem hogy elmuljon a piros folt?

Esetleg valami jó kenőcs vagy házilag tippek



2014. jan. 26. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne nyomd ki, van egy stift-szerű kis kence, azzal kell bekenni, és el is múlik hamar (én is ezt használom évek óta)

[link]

2014. jan. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először is ne nyomkodd, mert pont ezért marad piros folt utána még sokáig. Ha mégis annyira durva, hogy ki kell nyomni, akkor mindenképp maximálisan tiszta kézzel nyomd, utána pedig fertőtlenítsd alkohol tartalmú tonikkal. Fontos, hogy a tonikot úgy 10 perc múlva mosd le, különben túlszárítja a területet és attól még nehezebben gyógyul. Utána kend be egyszerű Neogranormon kenőccsel, az kiváló sebgyógyító hatású. Ha mégis maradna nyoma, akkor én a gyógyszertárban kapható Contractubex gélre szavazok, nekem szépen eltüntette a hegeimet. Vagy a Rossmann-ban kapható Acne Solve gyógynövényes oldat. Mindkettő kiváló választás, talán az Acne Solve olcsóbb, bár az inkább megelőzésre való.
2014. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!