Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el a fenekemr...

Hogyan tüntessem el a fenekemről a piros pöttyöket?

Figyelt kérdés

nemtudom mit csináljak de már nagyon idegesít.:(

lécci adjatok vmi jó tanácsot hogyan tudnám eltüntetni ezeket.:)


2008. júl. 18. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen piros pöttyök ha olyan kicsik és nem pattanásszerűek akkor elvileg 1 max 2 hét és elmúlik, nekem már kétszer volt ilyen, és fogalmam sincs mitől.

Ha kiütés.. az is valami olyasmitől van, amit használtál, vagy ráültél.. gondolj bele, már attól is lehet, ha egy olyan ruhába utazol vmi t.közl.-i járművön, ami ha leülsz, hozzáérhet a feneked az űléshez.. érdemes erre odafigyelni.

Egyébként ha nem múlik el sokáig, akkor menj vele mindenképp bőrgyógyászhoz!

2008. júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

az a baj,hogy pattanásszerüek:S:S

segicsenvki létszives mert már nagyon idegesit:(

2008. júl. 18. 13:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Elmúlik! Nekem pár éve volt ilyen, nem tudom mennyi idő volt míg eltűnt de most már nem olyan:) ne aggódj
2008. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Borotválkozol ott lent? Mert a borotvától is lehet, hogy felsérti a bőrt, és egyből kis fehér pattanások lesznek a fenekeden.

De a sok üléstől is lehet, főleg ha izzadsz.

A bőrradír is sokat segíthet a dolgon.

2008. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor hintőpor, vagy gyógyszertár... és válts tusfürdőt is a biztonság kedvéért!
2008. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tusfürdőt is váltottam és hintőporozom is,de eddig semmi:S
2008. júl. 18. 13:53
 7/8 anonim ***** válasza:
hello, nekem is nagyon sokáig volt ilyen és én testradíros tusfürdőt használtam, attól elmúlt. nem tudom neked beválna e. ajánlanám a Dm- ben található dm vagy balea (nem tudom pontosan, bocsi) márkájú ananászos testradírt
2008. júl. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egeszsegugyi szesz. bat attol sem mulik el teljesen. :(
2008. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!