Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elszeretnék mennni szoláriumba...

Elszeretnék mennni szoláriumba, de fogalmam sincs mit hogyan kell csinálni. Ti akkik már voltatok légyszi el tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Elég fehér vagyok és szeretnék egy pici szint a bőrömnek,de csak addig ameddig még nem olyan káros.A multkor voltam először megnézni és voltak ott ilyen szobák,nem volt ott senki,bbe kellett dobni pénzt vagy mi.Ezután becsuukjuk magunk mögött az ajtót és levetkőzünk,de utánna mit hogyan kell beállitani v hogy van ez?igy első alkalomnál hány percig szabad bent feküdni?

2014. jan. 22. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Tavaly én is ugyanilyen "tudatlan" voltam, mint te. :)

Ott kezdődik, hogy kell lennie valakinek, aki kezeli a gépet, aki elveszi a pénzt tőled, és az is a feladata, hogy megmutassa, mit, hogyan csinálj, tanácsot ad, válaszol a kérdéseidre.

Ahol én jártam, ott ez volt a menet:

bementem, megmondtam, hány percre akarok menni (először csak 10 percre mentem, nem kényes a bőröm), kaptam zsetont, megmutatták, hova kell majd bedobnom. Bementem a fülkébe, levetkőztem, zsetont bedobáltam, a gép bekapcsolt, belefeküdtem, aztán amikor letelt az idő és leállt a gép, kiszálltam, felöltöztem. Oda volt készítve fertőtlenítő és törlőkendő, azzal előtte és utána jól megtakarítottam a gépet.

Felöltözés után fizettem.

A kezelő tud abban segíteni, hogy a bőrtípusodnak megfelelően mennyi ideig feküdj be, milyen időközönként mehetsz és hasonlók. Ez egyénileg változik, meg attól is függ, milyen a gép teljesítménye.

2014. jan. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!